RENKLİ BANYO DEKORASYONUNUN PÜF NOKTASI

RENKLİ BANYO DEKORASYONUNUN PÜF NOKTASI

0

Renkli banyo tasarımları her senenin trendlerinin başında geliyor. Rengarenk çiçek gibi bir banyo, ferah ve temiz hissini veriyor.
Şimdi size tam 4 adımda banyonu nasıl renkli dekore edeceğinden bahsedeceğiz. İyi dinleyin, zira renkler, tonlar çok önemli. Yanlış tonları seçersen banyonu istemeden olduğundan küçük ve daha kötüsü dağınık gösterebilirsiniz.

Banyo Halıları :

Banyo paspaslarını renkli seçerek bu trende kolayca ayak uydura bilirsiniz. Ortamın zeminden değişmeye başlaması en iyi yoldur. Eğer küçük bir banyoya sahipseniz, pastel tonları tercih etmelisin ki alanı daraltmayalım.

 

Banyo Aksesuarları :

Sabunluk, fırçalık, çöp kutusu, ayna tüm bu aksesuarları renkli seçerek banyoya birden baharı getirebilirsiniz. Birbirini tamamlayan parçalar hem düzenin bir parçası olarak görünecek hem de bir bütünün parçası oldukları için alanı derli toplu gösterecektir. Bu nedenle tüm aksesuarlarını takım olarak almalısınız.

 

Banyo Perdeleri :

Banyo perdelerinin seçimi çok önemlidir. Banyo halısının rengi ile kontrast oluşturacak bir ton yakalamalısın ki alan da bir geçiş olsun. Alan olduğundan daha geniş ve ferah görünsün.

 

Klozet Kapağı :

Banyo aksesuarların ile aynı desende seçerseniz, daha iyi olur ama seçmek istemezsen de düzeni bozmamak adına aynı tonlarda seçmelisiniz. Ya banyo perdesinde, ya banyo halısında, yada aksesuarların ile aynı tonları yakalamalısın. Yoksa banyo dağınık görünebilir.

 

 

Benzer Yazılar